Atvirų durų diena Tauragės apskrities policijos komisariate

2014-03-05Š. m. kovo 5 d. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokiniai, lydimi karjeros koordinatorės Birutės Strodomskytės,  vyko į Tauragės apskrities policijos komisariatą. Jame buvo pasakojama išsami informacija apie policijos veiklą, ko reikia norint stoti į policiją. Iš pradžių paskaitą vedė Mykolo Romerio universiteto, o po to Lietuvos policijos mokyklos atstovai.

Pasakojo apie studijų trukmę, gyvenamąją vietą studijuojant bei kitą mokiniams labai svarbią informaciją. Po to buvo pasakojama apie policininkų įvairiausius ginklus, kiekvienam juos aprodė iš rankų į rankas persiųsdami per salę. Kuomet salėje baigėsi paskaitos, visi ėjome į lauką apžiūrėti policijos automobilių. Man paskaitos buvo įdomios bei svarbios. Labai smalsu laikyti savo rankose ginklus, kuriais naudojasi policininkai bei turėti galimybę apžiūrėti jų mašinas iš vidaus. Taigi ši kelionė buvo išties labai naudinga.

Neringa Šniaukštaitė , 2ag kl.