Biblioteka-skaitykla

Gimnazijos bibliotekos misija – švietimo, informacijos, mokymosi vieta su informacine ir technine baze, visapusiškai tenkinanti Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos bendruomenės informacinius poreikius, savo fondais ir veikla remianti ugdymo procesą, telkianti mokyklos bendruomenę bei sudaranti sąlygas ugdyti atsakingą, laisvą, dorą, sąmoningą, žingeidžią bei iniciatyvią asmenybę.

Gimnazijos bibliotekos fondą sudaro: 15351 egzemplioriai grožinės, metodinės, informacinės, mokslinės bei kitokios literatūros leidinių ir 12236 vienetai vadovėlių, kartais prenumeruojama keletas pavadinimų periodinių leidinių.

Bibliotekos teikiamos paslaugos:

• Išduodama skaitytojams reikalinga literatūra; mokytojai ir mokiniai aprūpinami vadovėliais.

• Teikiama pagalba mokiniams ir mokytojams, ieškantiems informacijos savišvietai, mokslui ir projektiniams darbams.

• Teikiama informacija pagal skaitytojų užklausas.

• Organizuojami kultūriniai renginiai ir parodos.

• Mokslo tikslais mokiniai gali naudotis kompiuterine technika ir ruošti manų darbus.