gimnazija

Sporto diena kitaip

DSC 3954   Birželio 16 d., ketvirtadienį, mūsų gimnazijos erdvėse vyko netradicinės sportinės veiklos. Aktyviai ir smagiai judėdami paminėjome Olimpinę dieną! Visi 5-8, I-III gimnazijos klasių mokiniai išbandė įvairiausius žaidimus: petankę (su metaliniais rutuliais), lėkščiasvydį, diskgolfą, kvadratą ir tinklinį kitaip, miolki (suomiški lauko kėgliukai). Daugiausia džiugių emocijų ir aplodismentų sulaukė mokinių ir mokytojų komandų 4x62 m bėgimo estafetė.

Ingrida Girčienė, fizinio ugdymo mokytoja

Netradicinio ugdymo diena

20220615 082802 Emilija Pronckutė 1   Birželio 15 d. Matematikos, informacinių technologijų ir gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė organizavo netradicinį ugdymą.

Tądien mokiniai vykdė  įvairias veiklas: iš taškų piešė laikrodžius ir Teodoro spirales, žiūrėjo filmą  apie gamtininko Mariaus Čepulio užrašus ir sprendė kryžiažodžius, aiškinosi apie vandenį, žiūrėjo ir tyrinėjo optines apgaules, virtualiai lankėsi matematikos muziejuje. Dienos pabaigoje aptarė visas veiklas.

Mokytojas V. Jonikas

Spausdinti

Birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena.

IMG 3748   Dienos pradžioje mokiniai savo žinias tikrino išmaniojoje viktorinoje.

Uždegėme žvakes prie Trijų kryžių, prisiminėme ištremtųjų kančias Sibiro platybėse.

Šios dienos pamokas užbaigėme l. l. šokiais.

„Nepamirškime praeities, branginkime dabartį!“

Istorijos mokytoja A. Girgždienė

Spausdinti

Dalyvavome akcijoje „Ištark, išgirsk, išsaugok“

IMG 20220614 121823   Atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ – jau septintus metus projekto „Misija Sibiras“ vykdoma tremtinių ir politinių kalinių vardų, pavardžių ir likimų skaitymo akcija. Birželio 14-ąją, minint Gedulo ir vilties dieną, minėjimai šiemet vyksta dvylikoje Lietuvos savivaldybių. Šilalėje prie ,,Laisvės šauklio“ organizuotoje atminties akcijoje „Ištark, išgirsk, išsaugok“ dalyvavo ir Laukuvos jaunieji šauliai. Jie stovėjo sargyboje prie vėliavų, taip pat skaitė buvusių tremtinių vardus, pavardes, likimus (liko tremtyje / grįžo į Lietuvą / likimas nežinomas). Akcijoje siekiama įgarsinti per 110 000 likimų - labai svarbu nepamiršti, saugoti šią atmintį ir įprasminti ją.

Ernestas Burčas, jaunųjų šaulių būrelio vadovas

Spausdinti

Geltonasis piknikas. Diena su knyga "Pasaka kasdienybėje"

1655272252949   Birželio 13 dieną mūsų gimnazija nusidažė geltonai, taip buvo pasipuošę daugelis mokinių ir mokytojų, nes šiemet skaitymo pikniko aprangos kodas GELTONA. Pirmą pamoką pradėjome gelsva mankšta, žiūrėjome animacinį  filmuką apie draugystę, vėliau diskutavome, koks yra tikras draugas ir kuo skiriasi Facebook draugai nuo realių. Prasidėjus antrai pamokai išsiruošėme į lauką įsirengti savo stovyklaviečių. Įsikūrę ir užkandę suneštinių vaišių, nekantravome pasinerti į paslaptingą ir teigiamų emocijų teikiantį eiliuotų pasakų pasaulį. 5 ir 6 klasių mokiniai skaitė pasaką „Senukai ir pupa“, septintokai ir aštuntokai - „Trys paršiukai“, o gimnazistai – „Zuikis Puikis“. Renginio organizatoriai taip pat pasiūlė klasėms pasakų ištraukas pateikti auditorijai norima forma: vaidinti, deklamuoti, repuoti, ruošti reportažą ar kitaip atlikti kūrinį. Laukiamiausia pikniko dalis – pasakų pristatymai publikai improvizuotoje kiemo scenoje. Buvo įdomu žiūrėti ir klausytis originalių, išradingų mini spektaklių. Manau, kad daugeliui, kaip ir man, Geltonojo pikniko diena pralėkė  labai greit. Veiklos neleido nuobodžiauti. Bet visos pasakos baigiasi... Kaip ir ši diena su eiliuota pasaka - pasaka kasdienybėje.

Urtė Kėblaitė, 8 a klasės mokinė

Pagerbti gimnazijos geriausieji

DSC 3302   Birželio 9 dieną gimnazijoje po dvejų metų pertraukos vėl vyko šventė, jau ketvirtoji, skirta pagerbti labai gerai besimokantiems, įvairiose olimpiadose, konkursuose rajone laimėjusiems prizines vietas mokiniams – „Gimnazijos garbė 2022“.

Susirinkusius šventės dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Stasys Baubkus. 18 geriausių 5-8 ir gimnazijos I-IV klasių mokinių apdovanoti „Gimnazijos garbės“ statulėlėmis, jų tėveliams įteikti padėkos raštai ir gėlės. Pagerbti ir mokytojai, padėję mokiniams pasirengti olimpiadoms, konkursams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,  Asta Racevičienė

Daugiau straipsnių...