gimnazija

Gimnazijos direktoriaus 2020 m. veiklos ataskaita

Skelbiama gimnazijos direktoriaus 2020 metų veiklos ataskaita. Kviečiame susipažinti, pastabas bei siūlymus dėl ataskaitos vertinimo siųskite gimnazijos tarybos pirmininkei Astai Girgždienei el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2021 m. sausio 25 d. 15 val.

Gimnazijos direktoriaus 2020 m. veiklos ataskaita

Spausdinti

Baigėsi žingsnių iššūkis "Dirbu, mokausi ir žingsniuoju"

Sėkmingai baigėsi žingsnių iššūkis ,,Dirbu, mokaus ir žingsniuoju“, skirtas Sausio 13 - Laisvės gynėjų dienos - trisdešimtmečiui paminėti. Iššūkį priėmė 191 dalyvis (11 komandų). Jie nuėjo 34 768 256 žingsnius. Kiek tai būtų kilometrų?! Pirmąją vietą iškovojo mokinių tėvelių komanda ir laimėjo kelionę. Tarp mokinių aktyviausi buvo 8 klasės žingsniuotojai. Konkursas atskleidė mūsų kūrybingumą, pėsčiomis keliavome po Lietuvą, mynėme dviračius, treniruoklius, žingsniuoklius, ėjome iš kambario į kambarį, nuo sofos prie šaldytuvo, skersai išilgai išvaikščiojome savo gyvenamąsias apylinkes, išmokome planuoti maršrutą ir, žinoma, aktyviai siekti tikslo.                                                                                                                                                                                                                                      Fizinio ugdymo mokytoja, metodininkė Ingrida Girčienė

Rezultatų suvestinę pamatysite paspaudę ant šios nuorodos:

Pngtreecartoon character hiking 4361478

Dėl nemokamo maitinimo

Informuojame, ka536 5366176 healthy food animated hd png downloadd maisto daviniai nemokamą maitinimą gaunantiems pradinių klasių ir 5 – IV g klasių mokiniams bus dalijami sausio 14 d. ketvirtadienį: Laukuvos seniūnijos gyventojams nuo 9.00 val. Laukuvos kultūros namuose. Kitų seniūnijų gyventojams taip pat ketvirtadienį, tik kiek vėliau. Susisieksime asmeniškai dėl pristatymo. Pasikeitus laikui informuosime.

Laisvos darbo vietos

Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje yra pareigybė:

1. Raštinės (archyvo) administratoriaus (1 etatas) pareigybė – pareigybės lygis B, darbo krūvis 40 val. per savaitę, pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 5,1, atlyginimas – 902,70 EUR neatskaičius mokesčių.

Specialūs reikalavimai: ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas ar specialusis vidurinis išsilavinimas, įgyti iki 1995 metų, mokėti dirbti kompiuteriu.

Pagrindinės funkcijos: tinkamai organizuoti ir atlikti gimnazijos dokumentų rengimą, gautų dokumentų tvarkymą, užtikrinti saugomų dokumentų priežiūrą, jų apskaitą, tinkamą, savalaikį ir kvalifikuotą bylų paruošimą tolesniam ilgalaikiam saugojimui, tvarkyti mokinių registrą.

Continue Reading

Spausdinti

Netradicinė ugdomoji veikla „Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 22-ąją - paskutinę šių metų dieną prieš mokinių atostogas - mūsų gimnazijoje organizuota netradicinė ugdomoji veikla - klasės vadovo diena „Kalėdų belaukiant“. 5 – gimnazijos IV klasių mokiniai, pasitarę su klasių vadovais, nusprendė užsiimti įvairiausiomis veiklomis: vieni kepė imbierinius sausainius, kūčiukus ar kalėdinį gerumo pyragą, kvietė prie virtualaus Kūčių stalo, kiti gamino kalėdinius žaisliukus, girliandas, darė šventines mozaikas, kūrė kalėdinę pasaką ar šventinę nuotaiką namuose. Svarbiausia, visi išsakė vieni kitiems pačius gražiausius sveikinimus ir linkėjimus, leido pajusti artėjančių šv. Kalėdų dvasią.

Continue Reading

Daugiau straipsnių...