Dalyvavome naktiniame pėsčiųjų žygis „Pajūrio istorijos takais“

2014-03-10-1Kovo 11-osios švenčių išvakarėse mes,  Laukuvos jaunieji  šauliai,  išvykome į naktinį pėsčiųjų žygį ,,Pajūrio istorijos takais“. Šį žygį organizavo Šilalės savivaldybė ir Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija. Mus  į žygį nuvežė Laukuvos gimnazijos mokyklinis autobusas.

Visi nuvažiavome puikios nuotaikos, ir nusiteikę rimtam ir ilgam žygiui.  Žygyje dalyvavo: Kvėdarnos, Šilalės, Tenenių, Pagramančio, Eržvilko, Tauragės, Šilutės šauliai.  Žygio  dalyvius mokyklos kiemelyje supažindino su saugaus elgesio taisyklėmis kelyje.  Su artėjančia Kovo 11- ąja visus pasveikino ir sėkmės žygyje palinkėjo Pajūrio gimnazijos direktorius Juozas Žymančius, Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas, LDK Kęstučio šaulių 7- osios rinktinės vadas Kęstutis Bauža. Žygis buvo įveiktas dar prieš vidurnaktį. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje žygeiviai galėjo pailsinti kojas bei pasistiprinti – išgerti arbatos su sausainiais. Gimnazijos direktorius Juozas Žymančius įteikė padėkas, diplomus ir atminimo medalius. Po ceremonijos visi sulipome į autobusą ir vykome į namus kupini gerų įspūdžių.

Laukuvos šaulių 2-ojo būrio jaunasis šaulys

Edvinas Stirbys