Psichologas

Informacija apie Pagalbos gavėjus, jų problemos turinį ir teiktą pagalbą yra laikoma konfidencialia.

Psichologinė pagalba- tai mokinio asmenybės ir ugdymosi problemų įvertinimas ir sprendimas, psichologinės pagalbos teikėjams bendradarbiaujant su mokinio tėvais (globėjais, rūpintojais) ir mokytojais, juos konsultuojant.

Pagalbos tikslas ir uždaviniai:

Psichologinės pagalbos tikslas- padėti mokiniui atgauti dvasinę darną, gebėjimą gyventi ir mokytis.

Uždaviniai:

• Nustatyti mokinio psichologines, asmenybės ir ugdymosi problemas ir padėti jas spręsti;
  • Stiprinti mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų) gebėjimą bendrauti su mokiniais, turinčiais psichologinių problemų;
  • Padėti laiduoti palankias psichologine sąlygas ugdymo (-si) procese.

Gimnazijoje dirbančio psichologo veiklos sritys:

1. 1.Konsultavimas: mokinio asmenybės ir ugdymosi problemų nustatymas.
  2. 2.Įvertinimas: mokinio sunkumų įvertinimas, nustatant raidos ypatumus, asmenybės ir ugdymosi problemas, specialiuosius ugdymosi poreikius.
  3. 3.Švietimas: mokinių, tėvų (globėjų), pedagogų švietimas vaiko raidos psichologijos, pedagogikos ir socialinės psichologijos klausimais.
  4. 4.Psichologinių problemų prevencija: psichologinių problemų prevencijos poreikio įvertinimas (gimnazijos bendruomenėgrupių tyrimas), prevenccinių priemonių, programų rengimas, įgyvendinimas.

Numatomi rezultatai:

1. Gimnazijos mokiniai turės galimybę gauti psichologinę pagalbą, padėsiančią spręsti mokinių asmenybės, socialines ar mokymosi problemas.
  2. Bendradarbiavimas su mokytojais, klasių auklėtojais, tėvais (globėjais, rūpintojais) stiprins gebėjimą bendrauti su mokiniais.
  3. Įvairiose gimnazijos bendruomenės apklausose gautų duomenų psichologinė analizė ir išvados padės efektyvinti klasių auklėtojų veiklą, tobulinti pagalbą mokiniams.
  4. Švietėjiška veikla praplės mokytojų, tėvų (globėjų, rūpintojų), mokinių turimas psichologines žinias, paskatins norą labiau pažinti save, tobulinti bendravimą ir keistis patiems.

Raminta Satkevičiūtė

Mob. +37067849227

Darbo laikas:

Diena Laikas
Pirmadienis 8.00-12.00
Antradienis 8.00-12.00
Trečiadienis 8.00-12.00
Ketvirtadienis 8.00-12.00
Penktadienis 8.00-12.00

Jei norėtumėte susitarti dėl konsultacijų ar turite klausimų, kreipkitės telefonu arba užeikite į psichologės kabinetą.

Naudinga informacija tėvams ir mokiniams:

Vaikai ir kompiuteriniai žaidimai (Pdf)

Spausdinti

Leidiniai