Muziejaus diena

2015 05 18Gegužės 18-oji – tarptautinė muziejų diena. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje veikiančiam muziejui šiais metais sukanka 40 metų. Šia proga Laukuvos Norberto Vėliaus draugovės skautai surengė protmūšį 5-8 ir 1-2g klasių mokiniams.

Kiekvienos klasės komanda turėjo sugalvoti savo pavadinimą ir šūkį. Užduotys protų mūšyje buvo sudarytos iš kelių etapų. Pirmiausia mokiniai sprendė kryžiažodžius, vėliau atsakinėjo į klausimus. Trečiąjame etape komandos turėjo atpažinti Laukuvos apylinkėse esančius objektus, o tada reikėjo įvardinti keletą mūsų gimnazijos muziejuje esančių eksponatų. Nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais. 5-8kl. mokinių tarpe laimėjo 8b klasės mokinių komanda „eksponatai“, o tarp 1-2g. klasių nugalėtojais tapo 1bg klasės mokinių komanda „muziejinukai“. Protmūšio metu nestigo gerų emocijų ir šypsenų, komandos buvo azartiškai nusiteikusios. Tie, kurie buvo ką nors užmiršę prisiminė, o kiti sužinojo šį tą naujo. Džiaugiamės mokinių sukauptu žinių apie mūsų miestelį bagažu. Tikime, kad ir kitais metais sulauksime žingeidžių mokinių, o mes, skautai, turėsime dar daugiau idėjų šiai dienai paminėti.

Gimnazijos skautės

Emilija Biterytė ir Ema Girgždytė