Vaikystės vėjas

11   Birželio 1d.-Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ta proga antrokai gimnazistai 5-II gimnazijos klasių mokiniams vedė klasės valandėles, kurių tema – vaikystės vėjas. Vaikams pasiūlėme lavinamųjų viktorinų, testų, įvairių žaidimų. Taip stengėmės jiems priminti, kokią prasmę turi Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventė. Pasibaigus šioms veikloms, mokiniai gamino spalvotus malūnėlius, kurie simbolizuoja laisvę, neišsenkančią vaikų energiją bei gyvybingumą. Malūnėliais papuošėme gimnazijos beržų alėją.

Tokios šventės reikalingos tam, kad tiek patys vaikai bei suaugusieji nepamirštų gerbti vaikų teises ir visi gyventų su idėja, kad vaikai svarbūs.

Akvilė Beinoriūtė, II gimnazijos klasės mokinė