Raiškiojo skaitymo šventė – konkursas

2015-04-15-2Balandžio 15 dieną gimnazijos aktų salėje vyko pradinių klasių Raiškiojo skaitymo šventė – konkursas. Susirinkusius dalyvius, pradinių klasių mokinius bei jų vadoves pasveikino gimnazijos direktorė Raimonda Kauneckienė.

Šventę – konkursą vedė pradinių klasių mokytojos Sigita Lileikienė bei Virginija Knystautienė, dalyvius vertino komisija: lietuvių kalbos mokytojos Asta  Racevičienė, Birutė Strodomskytė ir direktorės pavaduotoja  ugdymui Dalia Norkienė.

Pasirodė 10 dalyvių. Visi jie buvo apdovanoti padėkos raštais.

Komisija išrinko 2 laureatus. Tai antrokė Kamilė Sakalauskaitė bei trečios b klasės mokinė Akvilė Beinoriūtė. Mergaitės balandžio 17-ą dieną skaitys savo kūrinius Kvėdarnos P. Liatuko pradinėje mokykloje vyksiančioje meninio  skaitymo šventėje.