Užsiėmimai su tėveliais

2014-10-10Pradėjus dirbti ikimokyklinio ugdymo ,,Drugeliai'' grupėje, nusprendžiau į ugdymo procesą pritraukti ir tėvelius. Spalio 10 dieną, susirinkimo  metu, pristatydama savo veiklos planą, tėveliams rekomendavau pasirinkti temas, kurios būtų įdomios ne tik vaikams, bet ir jiems.

Gruodžio mėnesio, prieškalėdinę savaitę, Edgaro mama, pirmoji pasiryžo, grupėje pravesti užsiėmimą ,,Senis besmegenis laukia Šv. Kalėdų''. Mama šiai veiklai ruošėsi itin kruopščiai ir su jauduliu laukė nepaprasto rytmetinio šurmulio. Vaikų entuziazmas tryško per kraštus, noras kuo puikiau ir šauniau papuošti senį besmegenį. Čia vaikų fantazijai ribų nebuvo: puošė, spalvino, aplikavo, derino atspalvius, gražino. Papuoštus senius besmegenius sustatėme ant palangių, kad stebėtų, kada pas ,,Drugelių" vaikučius atkeliaus Kalėdų senelis.

Džiaugiuosi, kad šiai mamytei pavyko įgyvendinti numatytus tikslus ir uždavinius. Ir mamą, ir vaikučius aplankė nauji iššūkiai, kurių kartais taip trūksta ir kurių taip norisi. Bet tai priklauso tik nuo mūsų pačių. O mums manau pavyks! Po truputį, po žingsnelį.

„Drugelio“ grupės auklėtoja Reda Pipirienė