Išvyka į Vilnių

2014-02-06Vasario 6-8 dienomis parodų rūmuose Vilniuje – LITEXPO vyko tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014“, kurioje apsilankė ir mūsų gimnazijos abiturientai.

Parodoje mokiniai turėjo puikią progą susipažinti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis bei stažuotėmis ir savanoryste. Lietuvos bei užsienio universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų studentai, dėstytojai bei karjeros konsultantai noriai bendravo ir atsakinėjo į moksleivių užduotus klausimus apie studijas ir galimybes po jų. Mūsų gimnazijos mokiniai liko labai patenkinti paroda, nes joje galėjo gyvai pabendrauti su įvairių įstaigų mokymosi studentais bei dėstytojais, gavo daug naudingos informacijos apie studijas, karjerą bei rado atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Galima teigti, kad parodos „Studijos 2014“ šūkis „Išeini su atsakymu!“ - pasitvirtino.

4ag kl. Greta Rimkutė