IN MEMORIAM

Jonas-L

IN MEMORIAM

„Ir žmonės Jo klausdavo: Tai kas ten yra tame kelio gale? Ne, nėra nieko, tik žmogaus sėdėta, tik būties palikta, - Jis atsakydavo. Taip Jis atsakydavo. Bet niekas Juo netikėjo.“

Jonas Laugalys

(1949 04 03 – 2013 12 10)

2013 m. gruodžio 10 d. netikėtai Anapilin iškeliavo ilgametis Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokytojas Jonas Laugalys.

Jonas Laugalys gimė 1949 m.  balandžio 3 d. Tauragės rajone  Antegluonio kaime. Mokėsi Tauragės rajono Antegluonio pradinėje mokykloje, vėliau mokslus tęsė Batakių vidurinėje mokykloje, kurią baigė 1967 metais. Tais pačiais metais įstojo į Vilniaus Valstybinio pedagoginio instituto fizikos – matematikos fakultetą. 1971 metais baigė institutą, įgijo vidurinės mokyklos fizikos mokytojo specialybę ir pradėjo dirbti Tauragės I-oje vidurinėje mokykloje.  Nuo 1985 metų rugsėjo mėnesio 2 dienos buvo paskirtas Laukuvos vidurinės mokyklos mokytoju, kur ir dirbo iki šiol.

Jonas Laugalys buvo kupinas gyvenimo džiaugsmo. Mus visada žavėjo jo jaunatviškumas, energija, iniciatyvumas. Dėl to ir gimnazijos mokiniai ne kartą jį nominavo kaip „Geriausią mokytoją“, „Linksmiausią mokytoją“, „Metų mokytoją“.

Jonas Laugalys tikėjo gyvenimu, todėl su juo buvo lengva būti atviram. Mokytojas nesavanaudiškai dalijo savo patirtį, išmintį, kūrybines idėjas.

Mokytojas Jonas daugiau kaip pusę savo gyvenimo atidavė mokyklai. Buvo ilgametis gimnazijos tarybos narys, mokytojų metodinės tarybos narys.  Tiek kolegų, tiek mokinių buvo gerbiamas už tolerantiškumą,  gebėjimą atvirai ir gražiai sutarti, už reiklumą sau ir kitiems.

Išmintingo ir inteligentiško žmogaus neteko gimnazija, kelių kartų mokiniai. Bet prasmingi jo darbai, nuoširdumas ir meilė jungs mus ilgai.

Mokytojas Jonas Laugalys pašarvotas Šilalėje, UAB „Gedmina“

Laidotuvių dieną, gruodžio 12 d.,:

9.00 val. – atsisveikinimas su mokytoju Jonu Laugaliu;

10.00 val. – Šv. Mišios Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje.

Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos bendruomenė