Atrankinės LDK Kęstučio šaulių 7-os rinktinės jaunųjų šaulių žaidynės

2015 m. gegužės 8 d. Tauragėje, Vytauto stadione vyko atrankinės jaunųjų šaulių žaidynės, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos jaunieji šauliai. Per žaidynių atidarymą sugiedojome Lietuvos Respublikos himną, buvo pakelta šaulių sąjungos vėliava. Jaunieji šauliai rungėsi šiose rungtyse: kliūčių ruože, šauliškoje estafetėje,  pliažo kvadrate, šaudyme iš mažo kalibro ir pneumatinio šautuvų ir vasaros biatlono rungtyje. Žaidynėse dalyvavo jaunieji šauliai iš Jurbarko, Tauragės, Šilalės, Pajūrio, Eržvilko ir Seredžiaus. Praėję atranką, jaunieji šauliai turės galimybę atstovauti Tauragės rinktinę respublikinėse žaidynėse, kurios šiais metais gegužės 28-31 vyks Palangoje. Į respublikines žaidynes galės važiuoti 20 geriausių sportininkų.

Mūsų šauliams taip pat sekėsi neblogai. Šauliškoje estafetėje iškovojome trečiąją vietą. Vasaros biatlono rungtyje asmeninėje įskaitoje berniukų amžiaus grupėje iki 15 metų Valentas Mikaločius iškovojo 1-ąją vietą, Eimantei Karbauskytei mergaičių amžiaus grupėje iki 15 metų atiteko 3-oji vieta, Ernesta Košytė mergaičių grupėje iki 18 metų iškovojo 2-ąją vietą.

Susumavus rezultatus, bus komplektuojama 20 jaunųjų šaulių komanda, kuri atstovaus rinktinę respublikinėse žaidynėse. Žaidynėse yra daug rungčių, todėl jaunieji šauliai turi būti „universalūs“, nes reikės sudalyvaut keliose rungtyse. Tikimės, kad į komandą pateks ir mūsų gimnazijos jaunieji šauliai.

Spausdinti

Nuorodos

Leidiniai

  • Žirnelis
  • Saulėtekis
  • Draugystė