Europos dienos tinklinio turnyras

2013-05-09-2

Gegužės 9 d. mūsų gimnazijoje vyko tradicinis tarprajoninis Europos dienos tinklinio turnyras, skirtas Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos 70 – mečiui paminėti.

Varžybose dalyvavo Tauragės „Žalgirių“ gimnazijos, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos - vaikinų ir merginų komandos. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos vaikinų ir Tauragės „Versmės“ gimnazijos merginų komanda.

Varžybos kaip ir kasmet vyko gimnazijos stadione ir sporto salėje. Lauko tinklinio aikštelėje jėgas išbandė merginos. Po atkaklių kovų išsirikiavo nugalėtojai: trečia vieta – Tauragės „Žalgirių“ gimnazija, antra vieta - Tauragės „Versmės“ gimnazija ir pirma vieta - Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija.

Vaikinų komandos, žaidusios salėje, demonstravo gražų tinklinio žaidimą. Ir čia geriausiai sekėsi šeimininkams - Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos vaikinams, antrą vietą iškovojo - Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinės mokyklos komanda, o trečia vieta atiteko Tauragės „Žalgirių“ gimnazijos moksleiviams.

Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokytojai nuoširdžiai dėkoja renginio rėmėjams:

Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijai,

Šilalės r. Savivaldybės merui Jonui Gudauskui,

Laukuvos seniūnui Virgilijui Ačui,

UAB Jūratės Digaitienės vaistinei,

Rimanto Rimkaus ūkiui,

Juozo Raudoniaus individualiai įmonei.

Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos kūno kultūros mokytoja metodininkė Ingrida Girčienė

Nuotraukos Luko Mikučio