Anglų kalbos meninio skaitymo konkursas

2013-03-26

Kovo 26 dieną Kvėdarnos K. Jauniaus  gimnazijoje vyko kasmetinis anglų kalbos meninio skaitymo konkursas.

Šiais metais dalyvavo 22 mokiniai iš 5 Šilalės rajono mokyklų: Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos, Upynos Stasio Girėno vidurinės mokyklos, Žadeikų pagrindinės mokyklos, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos.

Mokiniai deklamavo pasirinktus eilėraščius anglų kalba, kuriuos vertino komisija, sudaryta iš dalyvaujančiųjų mokyklų anglų kalbos mokytojų.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius sėkmingai pasirodžiusius šiame konkurse.

5-6 klasių grupėje nugalėtoja tapo Guoda Bernotaitė (6a klasė,  mokytoja Dalia Milienė).

7-8 klasių grupėje I vietą iškovojo  Goda Balčaitytė (8b klasė, mokytoja Neringa Bankauskienė).

9-10 klasių grupėje III vieta atiteko Neringai Šniaukštaitei  (Iag klasė, mokytoja Neringa Bankauskienė).

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė

Neringa Bankauskienė