Raiškaus žodžio šventė

2013-03-22

Kovo 22 d. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos aktų salėje įvyko pradinių klasių mokinių raiškaus žodžio šventės - konkurso I etapas.

Šventėje - konkurse dalyvavo net 11 pradinių klasių mokinių. Išgirdome puikių eilėraščių, prozos kūrinių. Skaitovai  buvo skirstomi į dvi grupes pagal pasirinktą kūrinį. I grupėje išsiskyrė 1 klasės mokinys Gytis Gailevičius, pasirinkęs kūrinį literatūrine lietuvių kalba - Liutauro Degėsio „Paukštis pasakoja vabalams apie sniegą“,  II grupėje pagal pasirinktą Teresės Ūksienės „Atidūk kaušuką“ -  kūrinį žemaičių tarme, nugalėjo 3 b klasės mokinė Gabrielė Benėtaitė.

Šie mokiniai mūsų gimnaziją atstovaus rajoniniame meninio skaitymo konkurse  Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinėje mokykloje. Palinkėkime jiems sėkmės !!!