Žemė laukia draugų

2013-03-20

Laikotarpis nuo kovo 20 d. iki balandžio 22 d. pavadintas Žemės mėnesiu.

Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokiniai gamtos mokosi ne tik per pamokas, bet ir mielai dalyvauja akcijose, konkursuose, viktorinose.
Žemės dienos paminėjimo renginį organizavo gimnazijos jaunieji gamtininkai.
Į renginį atvyko Rietavo urėdijos, Kaltinėnų girininkijos girininkas Egidijus Būdvytis, direktoriaus pavaduotojos Raimonda Kauneckienė, Reda Ežerskienė, gamtos mokytojai ir gimnazistai.
Geografijos mokytoja metodininkė Virgilija Venckuvienė apdovanojo Česlovo Kudabos konkurso nugalėtojus.
Girininkas negailėjo dovanų mokiniams, kurie buvo aktyvūs gamtos mylėtojai.
Iškėlę Žemės vėliavą jaunieji miškininkai kartu su girininku išvyko kelti inkilų į Šilalės pušyną ir dalyvauti akcijoje „Devyniasdešimt paukščių pavasarių“.
Gamtos mokytojai kviečia visus aktyviai dalyvauti Žemės mėnesio renginiuose.

Biologijos mokytoja metodininkė, jaunųjų miško bičiulių būrelio vadovė Virginija Ačienė