Kovo 12-15 dienomis gimnazijoje vyko anglų kalbos svaitė.

2013-03-18-22

Pagrindinis šio renginio tikslas – sudominti moksleivius anglų kalba, jos kultūra bei skatinti mokinių norą gilinti užsienio kalbos žinias.

Kovo 12 d. specialiai parengtame informaciniame stende pirmajame aukšte buvo pristatyta savaitės programa.

Tą pačią dieną antro aukšto koridoriaus sienas papuošė mokytojų Dalios Milienės ir Birutės Laurinavičienės mokinių sukurta žodžių upė (River of Words), o 8b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Neringos Bnakauskienės rengė projektą   „This is the place where I live“.

Tą patį antradienį nuo pat ryto prasidėjo anglų kalbos skaitovų atrankos į finalą.  Mokiniai buvo suskirstyti srautais pagal amžių  ir iš kiekvienos amžiaus grupės išrinkti 2 gražiausiai eiles skaitę mokiniai.

Trečiadienį, kovo 13 d., 7 klasės mokiniai kartu su mokytoja Dalia Miliene,  susirinko į kryžiažodžių konkursą „Spring Quiz“ o gimnazijos 1 klasių mokiniai vadovaujami mokytojos Neringos Bankauskienės savo jėgas bandė anglų kalbos olimpiadoje „ Do you know everything ?“.  Šauniausiai olimpiadoje pasirodė Aleksandras Buivydas (I vieta),  Ernestas Zubavičius (II vieta) ir  Ieva Pintverytė (III vieta).

Ketvirtadienį gimnazijos 4 klasės mokiniai padedami mokytojos Linos Mickevičienės  skaitė paskaitą „Funny and easy ways of learning English“. Tai buvo puiki galimybė dar  kartelį prisiminti netradicinius bei išmokti naujų užsienio kalbos mokymosi būdų.

„Oxford“ leidykla tą pačią dieną  surengė mokymus ir mūsų anglų kalbos  mokytojams seminare „Turning passive students into active learners “, kuris vyko Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje.  Mokytojai mokėsi  naujų mokinių mokymosi motyvaciją skatinančių mokymo metodų, dalijosi patirtimi.

Kovo 15 d. 8 klasių mokiniai su savo anglų kalbos mokytojomis susirinko į netradicinę pamoką „Music plus poetry“.  Klausydamiesi mokinių deklamuojamų angliškų eilėraščių  bei skambančių  dainų, kurias atliko gimnazijos 3 klasės ansamblis bei Jurgio Digaičio ir Samantos Luganeckaitės muzikinis duetas,  visi renginio dalyviai galėjo bent mintimis nusikelti į Škotijos kalnus, susitikti su žymiais žmonėmis ir pasimėgauti anglų kalbos skambėjimo gožiu.

Renginio metu kompetentinga komisija (mokytojos Birutė Laurinavičienė, Dalia Milienė, Neringa Bankauskienė) atrinko mokinius, kurie kovo 26 d. atstovaus mūsų gimnaziją Kvėdarnoje vyksiančiame anglų kalbos skaitovų konkurse.  Komisiją sužavėjo 4 dalyvės:  Guoda Bernotaitė (6a), Goda Balčaitytė (8b), Neringa Šniaukštaitė (1ag), Gunda Buivydaitė (2bg).

Organizuojant  anglų kalbos savaitės renginius,  aktyviai dalyvavo visi anglų kalbos mokytojai ir mokiniai.  Dėkojame jiems J

Anglų kalbos mokytoja

Neringa Bankauskienė