Adventinė popietė

2012-12-20

Trečioji advento savaitė kviečia visus džiaugtis ir šlovinti Viešpatį. Nes artinasi diena, kada visas pasaulis švęs Jėzaus gimtadienį.

Tad ketvirtadienį, gruodžio 20 dieną, gimnazijos aktų salėje 5-7 klasių mokiniai ir jų mokytojai rinkosi į Adventinę popietę. Popietės pradžioje buvo prisiminta ką reiškia - Adventas - tikinčiajam, uždegėme žvakeles adventiniame vainike. O akordeonu Roko Vaitkevičiaus atlikta „Tylios nakties“ melodija visus nunešė į  stebuklingos nakties įvykius, daugiau kaip prieš du tūkstančius metų. Vėliau klausėmės gimnazijos merginų (mokytoja Jolanta Bučnienė) didžiosiomis kanklėmis atliekamų melodijų, žaidėme žaidimus ir šokome ratelius. Prisiminėme  kaip anksčiau advento metu laiką leisdavo mūsų senoliai.