Tu gali

2019 02 05 2Vasario 5 d. pagrindinio ugdymo 7-8 klasių ir gimnazijos 1-3 klasių mokiniai   susitiko su VšĮ organizacijos ,,Mokinio karjera“ projekto vadovu Remigijumi Jakščiu, kuris kvietė mokinius planuoti ateitį, išsikelti tikslus, pakeisti požiūrį į mokyklos svarbą, skatino mokinius imtis įvairių veiklų, tokių kaip savanorystė. Tikiu, kad, šis susitikimas pakeitė kai kurių mokinių požiūrį į mokymąsi, mokytoją, suteikė viltį, kad galime daug pasiekti gyvenime, pasitikėti savimi, ieškoti tikrų draugų ir puoselėti tikrąsias vertybes.
Štai keletas mokinių minčių iš po šio susitikimo: ,,Paskaita patiko, manau, kad tokių paskaitų galėtų būti daugiau, nes tai padėtų mokiniams apsispręsti“, ,,Labai patiko paskaita, nes padėjo suvokti, kad reikia vertinti ką turime ir labai stengtis“, ,,Paskaita buvo tikrai įdomi ir naudinga, daug įdomiau yra klausytis kai žmonės pasakoja savo istoriją ir tuo pačiu dalinasi patirtimi“, ,,Paskaita patiko, ji buvo naudinga, manau ne vienam suteikė motyvacijos siekti išsikeltų tikslų“.
Karjeros koordinatorė socialinė pedagogė
Aušra Jančauskienė