Su džiaugsmu į Kelpšaičius

2018 12 10Gražią gruodžio popietę mūsų miškininkų būrelis keliavo į Kelpšaičių parką. Ėjome linksmai nusiteikę apsnigtu miškeliu.
Žiemą, kai iškrenta daug sniego, žvėreliai stokoja maisto. Kadangi mes mylime žvėrelius, atnešėme jiems maisto. Iš įvairių daržovių pagaminome girliandas. Darėme taip: supjaustę daržoves, jas vėrėme ant siūlo. Įdomią girliandą suvėrė Orintas, Neringa, Ema ir mūsų būrelio vadovė Virginija Ačienė. Papuošalus iš daržovių kabinome ant eglių šakų. Taip pat papuošėme eglę spalvotais kankorėžiais, kuriuos nudažė Gedas.
Džiaugiamės šventų Kalėdų proga miške palikę žvėreliams dovanų.

Jaunoji miškininkė
Gabija Ežerskytė