Paroda mokyklos bibliotekoje

DSCF3700     Pagal Kiniečių kalendorių Ugninio  (arba raudonojo) Gaidžio metai prasidėjo šių metų sausio 28 dieną.
     Gaidys išsiskiria

iš kitų gyvūnų aštriu balsu, ryškiomis plunksnomis, gracingumu ir pomėgiu būti dėmesio centre. Jam nėra svetimos pagyros ir žavėjimasis. Kadangi metai apdovanoti ugnies energetika, tad raudonos, oranžinės spalvos dominuoja ir Šilalės meno mokyklos Laukuvos dailės skyriaus mokinių (mokytoja Laimutė Rupšytė) pieštuose, Gaidžio metams skirtuose, kalendoriuose, eksponuojamuose Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos bibliotekoje. Biblioteka įkurta daugiafunkciniame centre, tad nenuostabu, kad Meno mokyklos Laukuvos filialo dailės skyriaus, esančio tame pačiame pastate, mokiniai dažni svečiai bibliotekoje. Čia jie randa savo kūrybiniams sumanymams reikalingų idėjų, turi galimybių idomiai praleisti laisvalaikį.
     Anot astrologų, Gaidžio metai ypač palankūs kūrybiškiems žmonėms, menininkams. Jie gali tikėtis reikšmingo proveržio į priekį ir aukštyn. Tad, tikėkimės, kad jauniesiems menininkams, originaliai nupiešusiems Ugninio gaidžio kalendorius,  nestigs kūrybinių idėjų ir ateityje savo sumanymams įgyvendinti ir šis gražus N.Vėliaus mokyklos bibliotekos ir Šilalės meno mokyklos bendradarbiavimas tęsis ir ateityje.

Laimutė Rupšytė
Šilalės meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė