Jaunųjų miškininkų veikla

20161220 130135 resize   Šiais mokslo metais jaunųjų miškininkų būrelį lanko dalis 6 klasės mokinių, tai pirmieji metai, kai jie susipažįsta ir atlieka įvairias gamtosaugines veiklas. Rudenį rinko medžių sėklas. Žiemą lesina paukštelius.

Susitiko su Kaltinėnų girininkijos girininku Egidijum Budvyčiu, kuris mokinius mokė, kaip galima nustatyti medžių aukštį ir sužinoti, kiek medžiui metų.

Prieš Kalėdas jaunieji miškininkai dalyvavo akcijoje,, Parsinešk Kalėdas į namus‘‘, kur padėjo išdalinti eglių šakeles Laukuvos miestelio gyventojams.

JMBB vadovė Virginija Ačienė