Demokratijos pamoka

20240314 120839   2024 m. kovo 14 d. gimnazijoje lankėsi svečiai iš LR Seimo ir vedė demokratijos pamoką I-IV gimnazijos klasių mokiniams – pristatė balandžio 16-17 d. jau trečią kartą vyksiantį pilietinio raštingumo žinių patikrinimą – „Demokratijos žinių konkursą“, kurį organizuoja Seimo kanceliarija. Mūsų mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje ir pasitikrinti pilietiškumo žinias.  Pamoka buvo įdomi, viktorinoje varžėsi didžioji dalis gimnazistų. Geriausiai sekėsi Akvilei (IVg), Karoliui (IIbg) ir Urtei (IIag). Tikiuosi, kad tikrasis  „Demokratijos žinių konkursas“ taip pat sudomins mūsų gimnazijos mokinius, ir linkiu jiems sėkmės.

Asta Racevičienė