Tradicinės pirmokų gimnazistų ,,krikštynos“

1   Rugsėjo 29 d. buvo ,,pakrikštyti“ Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos I gimnazijos klasės mokiniai. Pirmą pamoką aidėjo paruošiamieji darbai – šventės kaltininkai krikštatėvių buvo meniškai išdažyti, papuošti. Svarbiausia krikštynų ceremonija vyko gimnazijos stadione. Pirmokai gimnazistai buvo mokomi tvarkingai išsirikiuoti, taip pat supažindinti su nuobaudomis dėl nedrausmingumo ir nepaklusnumo – sūriais sausainiais bei egzotišku pieno gėrimu. Po to buvo patikrintos mūsų krikštavaikių žinios apie gimnaziją, jos darbuotojus bei abiturientus, vyko maisto degustacija. Draugiškumo pirmokai mokėsi žaisdami „sužeistą kareivį“. Pažinimo ir komunikavimo įgūdžiai buvo patikrinti einant pažinimo taku basomis kojomis. Po šios veiklos I gimnazijos klasės mokiniai, bendradarbiaudami su klasės draugu, ritmiškai skanduodami žygiavo aplink mokyklą. Šventė baigėsi pirmokų gimnazistų ir jų klasės vadovės pasižadėjimais.

Gytis Gailevičius, IV gimnazijos klasės mokinys