Prasmingo starto!

5   Rodos, tik vakar nedrąsiai žengėme į mokyklą, laikydami stiprią abituriento ranką... Juk taip neseniai girdėjome paskutinį skambutį skambant mūsų bičiuliams... Šįryt Rugsėjo 1-osios skambučio aidas daugelio mūsų, ketvirtokų gimnazistų, širdis suvirpino neramiai. Dvylika metų diena iš dienos skubėjome čia...

Pasipuošę, pailsėję, kupini gerų emocijų sugrįžome į mokyklą ieškoti, įgyti naujų žinių bei patirčių. Kaip ir kasmet Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokiniai, jų tėveliai bei mokytojai naujus mokslo metus pradėjome iškilminga eisena per miestelį ir dalyvavimu šventose Mišiose Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje. Vėliau ypatingą dėmesį skyrėme tiems, kam šie metai pirmi mokykloje - pirmokėlius pakvietėme į dar nepatirtą Mokslo ir Žinių šalį. Abiturientų atlydėtas gausus mažųjų būrys drąsiai ir išradingai prisistatė gimnazijos bendruomenei.

Mes, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos XXXI laidos abiturientai, norime pasidžiaugti gražia švente, padėkoti visiems joje dalyvavusiems. Rugsėjo 1-osios proga linkime ištvermės naujame mums visiems gyvenimo etape. Prasmingo starto! Sėkmės!

Simona Rimkutė, IV gimnazijos klasės mokinė