Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykla „Sportuok, keliauk, pažink-3”

15a   Birželio 26-30 dienomis  Laukuvos Norberto Vėliaus  gimnazijoje vyko Šilalės rajono savivaldybės Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio programos dieninė stovykla  ,,Sportuok, keliauk, pažink-3”. Čia dalyvavo 34 mokiniai, mėgstantys aktyvią veiklą ir nebijantys iššūkių. Užsiėmimus organizavo socialinė pedagogė Aušra Jančauskienė, fizinio ugdymo mokytojai Ingrida Girčienė, Robertas Mikutis ir jaunųjų šaulių būrelio vadovas Ernestas Burčas. Stovyklos metu  daug dėmesio skyrėme vaikų gamtos pažinimui, fiziniam aktyvumui, sveiko gyvenimo įgūdžių, socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymui, bendravimo, bendradarbiavimo kultūrai. Siekėme, kad aktyvios veiklos būtų naudingos poilsiautojų psichologinei sveikatai, mokytų ištvermingumo. Taip pat aplankėme kelis regioninius parkus: Tytuvėnų,  Biržų,  Pajūrio, Labanoro, Ventos. Molėtų krašte grožėjomės nuostabiais ežerais, etnokosmologijos muziejuje dalyvavome edukacinėje ekskursijoje ,,Ryšiai su kosminiu pasauliu“.  Akmenės karjeruose pamatėme įspūdingą žmogaus rankų suformuotą kraštovaizdį. Mokiniai ir mokytojai džiaugiamės stovyklos rezultatais.

Aušra Jančauskienė, socialinė pedagogė