Pradinių klasių mokslo metų užbaigimo šventė

351105303 1266997913926290 6885531623972081795 n   Kaip greitai prabėgo mokslo metai. Kaip netikėtai atėjo mokslo metų pabaiga. Ketvirtadienį birželio 8 d. visi priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai į mokyklą atskubėjo pasipuošę ir su gera nuotaika. Ryte vaikai savo klasėse vykdė įvairias veiklas, žaidė žaidimus. O po trijų pamokų su džiaugsmu išskubėjo į gimnazijos kiemelį, kur jų laukė gimnazijos administracija, mokytojai ir mokinių tėvai. Šventėje didžiausias dėmesys buvo skirtas ketvirtokams, nes jie atsisveikina su pradinuko „ statusu“ ir iškeliauja į penktą klasę. Nors lauke buvo labai karšta, bet visų nuotaika buvo puiki. Renginio vedėjos Austėja ir Gerda kvietė keliauti po pasaulį ir ieškoti nuotykių, klasės parengė pasirodymus- vieni šoko, kiti dainavo. Gimnazijos direktorius Stasys Baubkus ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Racevičienė apdovanojo 1-4 klasių mokinius už labai gerą pamokų lankymą (čia pat direktorius pabrėžė, kad vien eiti į mokyklą neužtenka – reikia ir mokytis), taip pat buvo apdovanoti ir geriausiai besimokantys. Būsimų penktokų auklėtoja Ingrida Girčienė palinkėjo vaikams smagiai praleisti vasarą ir pakvietė visus sveikus ir pailsėjusius sugrįžti į mokyklą. Po iškilmingosios šventės dalies ketvirtokai savo tėvelius pakvietė į gimnazijos aktų salę, kur parodė viską, ką moka geriausiai- dainuoti, šokti, sportuoti. Visi kartu mintimis grįžo į pirmą klasę, prisiminė pačius nuotaikingiausius įvykius, gražiausias ir smagiausias akimirkas.

Mes, ketvirtokai, norime padėkoti mūsų draugams trečiokams už atminimo dovanėles, gimnazijos administracijai, mokytojams ir visiems mokiniais už gražią šventę ir už kartu praleistus metus. Neatsisveikiname, pažadame nepamiršti aplankyti jūsų, ypač mūsų mažiausiųjų draugų - pirmokų.      Visiems linkime šiltos, smagios ir saugios vasaros. Iki susitikimo rugsėjį!

Ketvirtokų vardu mokytoja Dalia Norkienė