Išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą

20230606 131715   Birželio 6 dieną būrelis I-III gimnazijos klasių mokinių lydimi socialinės pedagogės Aušros Jančauskienės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Astos Racevičienės vykome į Vilnių, kur aplankėme vieną iš svarbiausių valstybės institucijų - Lietuvos Respublikos Seimą. Ekskursiją pradėjome antruosiuose Seimo rūmuose. Būtent čia turėjome puikią galimybę pamatyti, kaip vyksta Seimo posėdžiai. Pasiklausę vieno iš jų, apsilankėme senuosiuose Seimo rūmuose, salėje, kurioje buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas. Ten susitikome su Seimo nariais Jonu Gudausku, buvusiu mūsų gimnazijos mokiniu,  ir Radvile Morkūnaite-Mikulėniene, kurie papasakojo, kokias pareigas atlieka, atsakinėjo į mums rūpimus klausimus.

Manau, jog ne tik man, bet ir kitiems mokiniams ši ekskursija prabėgo labai greitai. Dėkojame Jonui Gudauskui už kvietimą pasisvečiuoti Seimo rūmuose, dalyvauti, kaip žiūrovui, Seimo posėdyje bei pamatyti istorinius įvykius menančias vietas.

Urtė Kėblaitė, gimnazijos Ia klasės mokinė