Netradicinė sporto diena

DSC 8722   Birželio 2 d. fizinio ugdymo, technologijų ir žmogaus saugos mokytojų metodinė grupė suorganizavo 5-8, I-III gimnazijos klasių netradicinio ugdymo dieną Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos 80-ajam jubiliejui paminėti. Pirmą pamoką mokiniai sprendė Kahoot viktoriną „Domiuosi sportu“. Vėliau visi išsiskirstė į įvairias veiklas – žaidė krepšinį, tinklinį bei Laukuvoje populiarėjantį lėkščiasvydį, gamino lengvus užkandžius, dalyvavo kliūčių ruože, sėmėsi pirmosios medicinos pagalbos žinių, išbandė šiaurietiško vaikščiojimo naudą.   Ištvermingiausi ir greičiausi mokiniai dalyvavo 80 ratų bėgime, skirtame gimnazijos gimtadieniui. Smagu buvo startuoti ir finišuoti dideliuose pripučiamuose vartuose! Net 20 ratų aplink stadioną nubėgo buvęs mūsų mokyklos mokinys, Seimo narys Jonas Gudauskas. Taip pat klasės varžėsi ir bėgimo estafetėje. 5-8 klasių grupėje greičiausios buvo 7a kl. mergaitės, o greičiausi berniukai - aštuntokai. Vyresniųjų grupėje nugalėtojais tapo I a gimnazijos kl. berniukai ir II gimnazijos kl. mergaitės. Mūsų svečias Jonas Gudauskas įsteigė prizų ir apdovanojo Kahoot žaidime kiekvienos klasės daugiausiai teisingų atsakymų žinojusius mokinius, greičiausios estafečių komandos pasipuošė mūsų gimnazijos taurėmis.

Robertas Mikutis, fizinio ugdymo mokytojas