Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

2015-03-09Kovo 9 dieną Laukuvos kultūros namuose vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – ųjų metinių minėjimas. Renginyje dalyvavo Laukuvos seniūnas Virgilijus Ačas. Šventinio minėjimo metu buvo rodomos ir skaitomos gimnazijos mokinių mintys apie Tėvynę ir laisvę, rodomi įvairūs vaizdo įrašai, susiję su Kovo 11 - ąja, klausomos dainos apie Lietuvą, šoko mūsų gimnazijos šokėjos. Buvo apdovanoti geriausi gimnazijos šauliai. Vaikinų grupėje geriausiai pasirodė Justas Kazlauskas 2ag klasė, o merginų – Margarita Knystautaitė 2bg klasė. Apdovanojimą gavo ir 4g klasė, kuri nugalėjo tarpklasinėse tinklinio varžybose Kovo 11 – osios taurei laimėti.

Po iškilmingo minėjimo vyko tarprajoninis patriotinės dainos konkursas „Dainuoju Lietuvai“, skirtas Kovo 11 – ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – osioms metinėms paminėti. Konkurse dalyvavo Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos solistas Vilmantas Žaliabarštis, Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos dainininkai, Šilalės rajono Žadeikių pagrindinės mokyklos solistė Emilija Jančiauskaitė, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos duetas Ugnė Daukantaitė ir Samanta Luganeckaitė, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos vokalinis ansamblis.

Pirmoji vieta atiteko Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos duetui Ugnei Daukantaitei ir Samantai Luganeckaitei. Antroji vieta - Šilalės rajono Žadeikių pagrindinės mokyklos solistei Emilijai Jančiauskaitei. Trečiąją vietą laimėjo Telšių rajono Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos dainininkai. Taipogi mūsų gimnazijos solistas Vilmantas Žaliabarštis gavo specialų gerbiamo buvusio direktoriaus Vinco Jurgaičio prizą.

Apdovanojus prizininkus ir baigiantis minėjimui visi daininkai bei jų mokytojai sudainavo bendrą dainą „O, Lietuva“. Pasibaigus konkursui visi dalyviai sugrįžo atgal į gimnaziją.

1bg klasės mokinė Deimantė Andriuškevičiūtė