Pit'o veikla

2011-2012 pitas

Gegužės 7 d. gimnazijoje lankėsi VšĮ Telšių regioninio profesinio mokymo centro papildomo ugdymo organizatorė Sigutė Verikienė . „Kam nepasiseks įstoti į universitetus, kas norės greitai gauti specialybę, kviečiame pas mus“- teigė Sigutė Verikienė. Ji siūlė abiturientėms merginoms rinktis dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo programą, vaikinams – apdailininko specialybę.

______________________________

Vasario 29 d. Šilalės darbo biržos Informacijos ir konsultacijų centro atstovė Inga Petraitienė pateikė mokiniams informaciją apie įsidarbinimo galimybes iki 18 metų, pristatė profesijų bei įsidarbinimo galimybių „barometrą“.

________________________________

Gruodžio 15 d. gimnazistai susitiko su Klaipėdos universiteto dėstytojais ir studentais. Pristatyti Lietuvoje ir už jos ribų  žinomi Klaipėdos universiteto absolventai, studentiško gyvenimo ir paskaitų akimirkos.  Gimnazistus svečiai supažindino su  biologijos, ekologijos, psichologijos, pedagogikos ir kt. bakalauro studijų suteikiamomis kvalifikacijomis, studentų priėmimo į universitetines pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų 2012 – ųjų metų stojimo sąlygomis, naujausiomis specialybėmis (jūros biologija, okeanografija, meno terapija ir kt.). KU studentai ragino mokinius nepraleisti galimybės studijuoti prie jūros).

________________________________

Lapkričio 19 d. gimnazijoje vyko susitikimas si atstovais iš ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto. Svečiai supažindino mokinius su universiteto veikla, pristatė studijų programas, išsamiai papasakojo apie stojimo sąlygas, atsakė į pateiktus klausimus.