Ikimokyklinio ugdymo grupių atidarymo šventė

2013-09-09

Rugsėjo 9 dieną Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos daigiafunkciame centre buvo atidarytos dvi ikimokyklinio ugdymo grupės: „Saulutė“ ir „Drugelis“.

Vaikučių, jų tėvelių laukė naujai įrengtos ikimokyklinio ugdymo grupės ir  auklėtojos: Irena Bliutienė ir Simona Zakaraitė. Į atidarymo šventę atvyko Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir jo pavaduotojas Raimundas Vaitiekus bei dvi viešnios, Šilalės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė. Svečiai ikimokyklinukams linkėjo naujo neįprasto, bet įdomaus potyrio lankant ikimokyklinio ugdymo grupę, jų tėveliams kantrybės, dėmesingumo, atsidavimo ir meilės savo vaikams, o mažųjų auklėtojoms, jų padėjėjoms - kūrybiškumo ir nepailsti dovanojant pažinimo džiaugsmą bei pasišventimo ugdant jaunąją kartą. Mažieji ir jų auklėtojos į orą paleido balionus su vaikų išsakytomis svajonėmis. Po to  visi buvo pakviesti į vidų, kur prasidėjo žinių, pažinimo, tobulėjimo ir naujos patirties metas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Reda Ežerskienė