2% GPM PARAMA GIMNAZIJAI 2017 METAIS (UŽ 2016 METUS)

Nuoširdžiai dėkojame Visiems (darbuotojams, tėveliams, buvusiems mokiniams, palaikantiems gimnaziją), parėmusiems gimnaziją praėjusiais metais, pravedant 2% GPM sumos. Paremdami mus, Jūs prisidedate prie mūsų jaunosios kartos ugdymo, mokinių ir mokytojų skatinimo, įvairių renginių organizavimo, gimnazijos materialinės bazės gerinimo.

Prašytume ir šiemet paremti Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnaziją, skiriant 2 % gyventojų pajamų mokesčių sumos.

Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 290329780.

Paramos gavėjo pavadinimas: Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija.

Buveinės adresas: Varnių g. 10A, Laukuvos mstl. Šilalės r. sav.

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti dviem būdais:

Pirmas būdas. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) formą FR0512 ir atsispausdinkite ją. Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną. Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate gimnazijai. Įrašykite gimnazijos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia. Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę. Užpildytą prašymą nuneškite į Mokesčių inspekciją.

Antras būdas. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formos FR0512 prašymą internetu. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.1. visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie gimnaziją žr. aukščiau.

Teikdami prašymą, galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus, ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai. Prašymai priimami iki gegužės 1 d., tad nedelskite!

Gerus darbus darykime kartu!