Ledo šalies stebuklai

DSC 0125 resize Ledo šalyje nuo seno ...

Ikimokyklinė ugdymo grupė ,,Drugelis“ gruodžio 23 dienos popietę tapo Ledo šalimi. Šios šalies snieguolės pasikvietė į svečius nykštukus, kad kartu linksmai sutiktų Šv. Kalėdas ir Kalėdų senelį. Čia linksmai skambėjo dainelės, darniai sukosi rateliai, raiškiai liejosi eilėraštukų posmeliai apie žaliaskarę eglutę, vakarę žvaigždutę, Kalėdų senelio dovanų maišą. Tėveliams teko irgi pajudėti, rateliuose pasisukti, parodyti, kad ir jie moka šokti.

Pasidžiaugęs ir padėkojęs mažiesiems už geras emocijas, Kalėdų senelis atrišo dovanų maišą. Išdalijęs dovanėles, palinkėjęs vaikams būti geriems, darbštiems, linksmiems, draugiškiems, Kalėdų senelis atsisveikino, pažadėjęs atkeliauti ir kitais metais.

Ikimokyklinės grupės auklėtoja Reda Pipirienė