Popietė ,,Kalėdinis miškas“

20161223 120833 resizeGruodžio 23 d. ikimokyklinės grupės ,,Saulutė“ vaikai, padedami auklėtojų, surengė popietę ,,Kalėdinis miškas“. Nuo pat Advento pradžios, laukdami šios dienos, vaikai ruošėsi šventei: darė dekoracijas, įvairius žaisliukus eglutei ir ją puošė, mokėsi dainelių, žaidimų-ratelių apie Kalėdas, jų simbolį – eglutę.

Mūsų grupė ,,virto“ kalėdiniu mišku, kur prie eglutės rinkosi besmegeniai ir laukė ateinant Kalėdų senelio. Sulaukę svečio, pačius gražiausius žodžius jam išreiškė eilėraščių posmais, dainomis.

Šventės metu besmegeniai, kartu su visais ,, miško“ svečiais, šoko ratelius-žaidimus ,,Graži mūsų šeimynėlė“, ,,Stovi miške nameliukas“, Šarka“, ,,Šiaudų batai“, ,,Darom ratą mes visi“ , džiaugėsi gražia susirinkusia šeimynėle, patyrė daug teigiamų emocijų.

Popietės pabaigoje Kalėdų senelis dovanojo dovanėles, vaikai visiems dėkojo už šypsenas, plojimus, už tai, kad buvo su jais kartu.

Ikimokyklinės grupės ,,Saulutė“ vyr. auklėtoja Irena Bliutienė