Geltonasis piknikas. Diena su knyga "Pasaka kasdienybėje"

1655272252949   Birželio 13 dieną mūsų gimnazija nusidažė geltonai, taip buvo pasipuošę daugelis mokinių ir mokytojų, nes šiemet skaitymo pikniko aprangos kodas GELTONA. Pirmą pamoką pradėjome gelsva mankšta, žiūrėjome animacinį  filmuką apie draugystę, vėliau diskutavome, koks yra tikras draugas ir kuo skiriasi Facebook draugai nuo realių. Prasidėjus antrai pamokai išsiruošėme į lauką įsirengti savo stovyklaviečių. Įsikūrę ir užkandę suneštinių vaišių, nekantravome pasinerti į paslaptingą ir teigiamų emocijų teikiantį eiliuotų pasakų pasaulį. 5 ir 6 klasių mokiniai skaitė pasaką „Senukai ir pupa“, septintokai ir aštuntokai - „Trys paršiukai“, o gimnazistai – „Zuikis Puikis“. Renginio organizatoriai taip pat pasiūlė klasėms pasakų ištraukas pateikti auditorijai norima forma: vaidinti, deklamuoti, repuoti, ruošti reportažą ar kitaip atlikti kūrinį. Laukiamiausia pikniko dalis – pasakų pristatymai publikai improvizuotoje kiemo scenoje. Buvo įdomu žiūrėti ir klausytis originalių, išradingų mini spektaklių. Manau, kad daugeliui, kaip ir man, Geltonojo pikniko diena pralėkė  labai greit. Veiklos neleido nuobodžiauti. Bet visos pasakos baigiasi... Kaip ir ši diena su eiliuota pasaka - pasaka kasdienybėje.

Urtė Kėblaitė, 8 a klasės mokinė