Paskutinis skambutis

Išskleidę drugeliai sparnus nuostabius,

Jie kilti padangėn jau ruošias.

Drugelių svajonės – gražios, spalvotos,

Jiems linkim pasiekti tikslą svajotą!

DSC 3219   Gegužės 27 d. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos abiturientams nuskambėjo Paskutinis skambutis. Nutilus automobilių gausmui, aidint skambučiui, ,,drugelių taku“ abiturientai paskutinį kartą pasivaikščiojo įsimintais mokyklos koridoriais, gerai pažįstamame kieme. Labai draugiškai gimnazijos bendruomenė atsisveikino su abiturientais ir pasidžiaugė gražia jų bei pirmokėlių iškilminga eisena aplink mokyklą.

Šventė tęsėsi pilnoje drugelių gimnazijos aktų salėje. Sėkmingų paskutiniųjų mokyklinių žingsnių ketvirtokams  linkėjo klasės auklėtoja, kiti mokytojai, tėveliai, svečiai, juos sveikino pirmosios mokytojos bei gimnazijos direktorius Stasys Baubkus. Abiturientus nudžiugino pirmokų eilėraščiai, trečiokų gimnazistų daina, mokytojų atsiminimai bei užfiksuotos ryškiausios akimirkos iš jų gyvenimo mokykloje. Už nuoširdžią pagalbą, palaikymą ketvirtokai gimnazistai dėkojo mokytojams, kitiems gimnazijos darbuotojams, savo tėveliams, draugams, už šventinę nuotaiką – renginio organizatoriams trečiokams ir jų auklėtojai. Pasakojimą apie mokymosi ypatumus, vairavimo įgūdžius ir dvylikos metų gyvenimą gimnazijoje abiturientai sudėjo į savo XXIX LAIDOS TESTAMENTĄ.

Nuoširdžiai linkime ketvirtokams sėkmingai išlaikyti visus egzaminus, išskleisti margaspalvius sparnus, kilti ir pasiekti svajones.

Gabrielė Žadeikytė, III gimnazijos klasės mokinė