Naujienos

Erasmus+ projektas Lietuvoje

Written on .

1   Gegužės 2-6 dienomis vyko mokyklų mainų partnerystės projekto „Sports is a Game, No Fight Let’s Play“  veiklos Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijoje. Susitikimo tema buvo „Kovos su smurtu ir jo prevencijos strategijos“, todėl kartu  su Turkijos, Rumunijos ir Italijos ( jie projekte dalyvavo nuotoliniu būdu) mokiniais ieškojome šios problemos sprendimo būdų.

   Penkių dienų susitikimas buvo kupinas įvairių veiklų. Pirmoji diena prasidėjo trumpa ekskursija po mokyklą ir lietuvių kalbos pamoka, po to piešėme „Draugystės sodo“ medžius, kalbėjome apie tai, kaip sutarti, o ne pyktis, vėliau kopėme į Medvėgalio kalną, galiausiai aplankėme žymiuosius Baublius.  Etno dieną sukomės smagiame sūkuryje: šokome lietuvių liaudies bei svečių ,,atsivežtus“ šokius. Kūrėme grafičius - plakatus, skatinančius veikti prieš patyčias ir užgauliojimus. Visi drauge dalyvavome žygyje pėsčiomis prie Paršežerio ežero; čia žaidėme sportinius žaidimus, kūrėme laužą ir gaminome bendrus žygio pietus. Ketvirtadienį kartu su svečiais grožėjomės Palangos pajūriu, aplankėme Gintaro muziejų, taip pat pabuvojome Klaipėdos jūrų muziejuje.

   Susitikimo Lietuvoje pabaigoje projekto dalyviai aptarė ir apibendrino visas savaitės veiklas, jiems buvo įteikti sertifikatai. Džiaugiamės šiltu mokinių bendravimu, įgytomis žiniomis, nuveiktais darbais bei patirtais įspūdžiais.

   Programą Erasmus+ finansuoja Europos Komisija, šios programos švietimo ir mokymo sritį Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

                                                                                                                                         Neringa Bankauskienė, projekto koordinatorė

Spausdinti