gimnazija

Naujienos

KARJEROS DIENA 2022

IMG 20220428 130350   Dar nežinantys, kuo nori tapti, ką pasirinkti, taip pat besidomintys studijomis ir karjera, turėjo puikią progą apie tai išgirsti balandžio 28 d. gimnazijos organizuotame renginyje Karjeros diena.

   7, 8a, 8b, I-IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo susitikimuose su įvairių mokymo įstaigų atstovais. Mūsų gimnaziją aplankė svečiai iš Kauno technikos kolegijos (KTK), Klaipėdos valstybinės kolegijos (KVK), Klaipėdos universiteto (KU), Jaunimo darbo centro, nuotoliniu būdu susitikome su Kauno technologijos universiteto (KTU) atstove ir kt. Studentai pristatė populiariausias studijų programas, pasakojo apie ateityje reikalingas specialybes, dalijosi savo studijų patirtimi, surengė praktinius užsiėmimus. Kineziterapijos studentė iš KU mokiniams pristatė dirbtinius stimuliatorius (juos kiekvienas norintysis galėjo išbandyti), imituojančius regos sutrikimų ar Parkinsono ligos paliestų žmonių pojūčius. KTK studentai elektronikos mėgėjams pristatė užprogramuotus robotukus, vykdančius įvairias funkcijas - važiavimą ratu, melodijos grojimą. Paskaitų metu mokiniai turėjo galimybę užduoti rūpimų klausimų, išgirsti pasakojimų apie studentiško gyvenimo ypatumus, susipažinti su įvairiomis studijų programomis, patikrinti savo budrumą atsakant į klausimus ir laimėti prizų.

   Gimnazijoje organizuojami užsiėmimai karjeros tema skatina mokinių norą atrasti save, padeda jaunam žmogui ugdyti socialinius įgūdžius bei užmegzti naujus, reikalingus kontaktus.

Gabrielė Žadeikytė, III gimnazijos klasės mokinė

Spausdinti

Nuorodos

Leidiniai

  • Žirnelis
  • Saulėtekis
  • Draugystė