RUDENS GĖRYBIŲ PARODA

120997641 348171413291968 598171929439541565 nĮsibėgėjęs ruduo pakvietė ieškoti stebuklų gamtoje, patiems kurti stebuklus iš gamtinės medžiagos. Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, gimnazijos pradinių klasių korpuse vyko rudens darbelių paroda. Jos tikslas - skatinti vaikų kūrybiškumą, meninės saviraiškos formas bendraujant su šeima. Mokiniai ir jų tėveliai suko galvas, ką originalaus pagaminti iš vaisių, daržovių, medžių lapų bei kitų gėrybių... Spalvoto ir turtingo rudens darbeliai puikuojasi mūsų mokyklos koridoriuose.
Dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už linksmas idėjas, gražų bendradarbiavimą ir aktyvų dalyvavimą parodoje!

Diana Petkienė, pradinių klasių mokytoja