Jaunųjų šaulių sąskrydis „Už rankų susiėmę – prikelkim Lietuvėlę“

2015-02-06Vasario 6-7 dienomis Pagramančio pagrindinėje mokykloje, dalyvavome tradicija tampančiame Tauragės apskrities LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės jaunųjų šaulių sąskrydyje „Už rankų susiėmę – prikelkim Lietuvėlę“. Į jį susirinko beveik 200 Tauragės, Pagėgių, Jurbarko, Eržvilko, Skirsnemunės, Seredžiaus, Pajūrio, Laukuvos, Šilalės jaunųjų šaulių ir jų vadų.

Renginio pradžioje visus su taisyklėmis supažindino  LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės vadas, atsargos majoras Kęstutis Bauža. Po to visi ėjome ant Pagramančio piliakalnio sugiedoti Lietuvos himno.  Kai visi su geromis nuotaikomis grįžome, mus šildė kapela, dainuodami tikras, lietuviškas dainas! Po puikios kapelos programos vyko visų būrių prisistatymai. Išgirdome dar daugiau patriotiškų dainų ir skanduočių. Turėjom puikią progą išbandyti save ir draugus. Linksmai nusiteikęs jaunimas vakarą užbaigė puikia diskoteka.

Išsimiegoję visi leidomės į 7km. žygį. Turėjome galimybę pasižvalgyt po Pagramančio apylinkes.  Grįžę iš žygio dalyvavome turėjome atlikti įvairias užduotis, reikalaujančias komandinio darbo. Visi kiek pavargę ir išalkę pasivaišinome skania koše. Sąskrydį užbaigėme rikiuote ir apdovanojimais.

Vyties kryžiaus kavalieriaus

Antano Straukos 7-osios kuopos