Studijos - 2015

2015-02-07Vasario 7 d. mes,   Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazistai,  praleidome tikrai naudingai. Su mokytojomis Laima Petrauskiene ir Neringa Bankauskiene  dalyvavome tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2015”, kuri vyko parodų centre „Litexpo”.

Parodos metu turėjome galimybę susipažinti su Lietuvos universitetų ir kolegijų siūlomomis studijų programomis, pabendrauti su karjeros konsultantais bei plačiau pasidomėti apie studijų galimybes užsienyje. Sudalyvavę įvairiuose paskaitose sužinojome, kokios specialybės šiuo metu paklausiausios, turėjome galimybę  pabendrauti su studentais, kurie dalinosi savo patirtimi ir pasakojo apie studijų privalumus tam tikruose universitetuose.

Roberta Buginytė

4bg klasės mokinė