Akcija „Būk saugus, moksleivi“

2015-01-07 Sausio 7 d. Šilalės raj. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos 3-4 klasių mokiniams vyko akcija „Būk saugus moksleivi”.

Tauragės APGV Šilalės PGT VPPP inspektorius Vaidotas Kėbla ir VPPP vyresnioji inspektorė Laima Kazlauskienė supažindino mokinius su Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos veikla,  pasakojo moksleiviams apie Bendrojo pagalbos telefono numerio 112 paskirtį bei specialiųjų tarnybų iškvietimą, apžvelgė gaisrų priežastis ir veiksmus kilus gaisrui namuose ar mokykloje.  Supažindino vaikus su įvairiais pavojais, saugiu elgesiu namuose, ant ledo bei ugniagesio gelbėtojo profesija. Mokiniams buvo parodyti Ugniagesių gelbėtojų mokyklos parengti mokomieji filmukai, išdalinti prevenciniai pamokų tvarkaraščiai ir 2015 m. kalendoriai, kurie inicijuoti Tauragės APGV Šilalės PGT, o pagaminti už Šilalės rajono savivaldybės lėšas.