Išvyka į Aleksandro Stulginskio Universitetą

2014-11-14Lapkričio 14 dieną Aleksandro Stulginskio Universitete jau antrą kartą šiemet vyko atvirų durų diena, kurioje šurmuliavome ir mes, Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos abiturientai. Kelionėje mus lydėjo anglų kalbos mokytoja Neringa Bankauskienė ir socialinė pedagogė Dalia Norkienė.

Prieš renginio pradžią, jaukiame ASU III rūmų „akvariume“ susirinkusius moksleivius linksmino studentų atstovybės komanda, šokių kolektyvo šokėjai. Atidarius renginį buvome pakviesti klausytis paskaitų „Kas renkasi  – karjera mane ar aš karjerą?“ ir „Gyvenimo istorija iš ASU studento lūpų“. Būtent pastaroji labiausiai mus ir prikaustė. Jos metu klausėmės buvusio ASU studento Skomanto pasakojimo apie gyvenimą nuo įstojimo į ASU iki baigimo.

Vėliau aplankėme visus universiteto fakultetus, apžiūrėjome modernias laboratorijas, universiteto biblioteką, sužinojome apie siūlomas studijų programas, išgirdome istorijų apie studentišką gyvenimą ir net papietavome studentų kavinėje.  Mus lydėjusios mokytojos buvo pakviestos į  susitikimą su universiteto prorektoriumi prof. dr. Jonu Čapliku.

Dieną praleidome tikrai turiningai, tai buvo puiki galimybė susipažinti su universitetu, studijų programomis ir mokymosi aplinka iš arti. Gal kas išsirinko savo ateities profesiją ir išsikėlė tikslą studijuoti ASU?

4bg klasės mokinė

Roberta Buginytė