Universalus daugiafunkcis centras (UDC)

2013 udc

Veiklos pradžia - 2013-09-02
Veiklos:
1. Ikimokyklinis ugdymas;
2. Priešmokyklinis ugdymas;
3. Biblioteka-skaitykla;
4. Sveikatingumo centras-sporto klubas;
5. Logopedo-spec. pedagogo pagalba;
6. Dailės studija;
7. Laukuvos seniūnijos Moterų klubas.

Jau įvyko ikimokyklinio ugdymo grupių atidarymo šventė (žiūrėti čia). Šiuo metu toliau  vykdoma baldų komplektacija, įrangos montavimas.
   Centre veikia 2 ikimokyklinio ugdymo grupės, priešmokyklinio ugdymo grupė. Treniruoklių salėje vyksta užsiėmimai vaikinams ir merginoms. Naujose patalpose mokiniams pagalbą teikia logopedė- spec. pedagogė, veiklos vyksta dailės studijoje.  Bibliotekoje-skaitykloje dar tebevyksta baldų ir įrangos montavimas, bet greitai priims lankytojus į erdvias, naujai įrengtas patalpas. Trečiame aukšte kuriasi Moterų klubas, jaunieji šauliai.
2013-11-20-2