Nariuotakojų paroda

2014-12-16-2Vieną antradienio dieną mes su mokytoja ėjome į nariuotakojų parodą. Gyvūnėliai buvo atvežti iš Palangos zoologijos sodo.

Parodoje galėjome pamatyti vorus, skorpionus, šimtakojus, gyvalazdes ir tarakonus. Apie nariuotakojus mums papasakojo gyvūnėlių prižiūrėtojas. Jis paaiškino, kad voragyvių būna įvairių rūšių ir dydžių. Mane labiausiai sužavėjo storomis žnyplėmis skorpionai. Sužinojome apie gyvalazdžių gyvenimo būdą, mitybą, elgseną. Gyvalazdės panašios į mažą pagaliuką. Jos graužia lapus ir moka prisitaikyti prie aplinkos.

Po to pamatėme tarakonus. Jų buvo įvairių rūšių.  Savo rankoje laikiau tarakoną, tai buvo nuostabu.

Mums buvo labai įdomu ir smalsu sužinoti apie šiuos gyvūnus.

4 klasės mokinė

Eivilė Vasiliauskaitė