Kovo 20 diena - žemės diena

2014-03-20    Kovo 20 diena - tarptautinė žemės diena. Kaip ir kasmet, šią dieną paminėjoe ir mes. Pagrindiniai renginio „kaltininkai“ -  Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos Jaunieji miško bičiuliai.

Žemės dienoje dalyvavo Rietavo urėdijos Kaltanėnų girininkijos girininkas Egidijus Būdvytis, t.p. gimnazijos direktorius Vincas Jurgaitis, direktoriaus pavaduotoja Dalia Norkienė, pradinio ugdymo mokiniai su savo mokytojom, gimnazistai ir, žinoma, gamtos mokytojai.

Jaunieji miško bičiuliai pasekė pasaką „Juodoji tetulė“. Spektakliukas „pristatė“ Žemę, paskatino visus vaikus saugoti ir mylėti ją. Žemę trumpom eilėm pasveikino ir pradinukai. Po kelis nuoširdžius sakinius tarė mūsų svečias ir gimnazijos direktorius.

Kokia šventė be dovanų: mokiniai dalyvavę  nuotraukų konkurse „Žiemos vaizdai“ buvo apdovanoti saldžiais prizais, konkurso „Gilės skanus maistas paukšteliams ir žvėreliams“ dalyviai taip pat gavo mini prizus.   Buvo apdovanoti.ir geografijos mokytojos Virgilijos Venckuvienės organizuoto konkurso „Mano gaublys“ prizininkai. Nemažai akcijų, konkursų – tebevyksta ar vyks artimiausioj ateity - tikimės ne tik daugiau žinių, teigiamų emocijų – gal bus ir apdovanojimų.

Žemės dienos paminėjimą jaunieji miškininkai baigė pasveikindami visus mokytojus ir mokinukus su žemės diena ir palinkėdami gražaus pavasario. Su panašiais palinkėjimai ėjome ir į klases, kurių mūsų maža salė nesutalpino.

Žemės dieną ne tik  palinkėjome geros nuotaikos, bet ir bandėm  paskatinti Ją labiau mylėti ir gražinti.

Jaunieji miško bičiuliai