Menas padės mažinti patyčias

2018 12 11

ERASMUS finans
2018 m. gruodžio 11-13 d. Bulgarijos sostinėje Sofijoje vyko Erasmus+ projekto „Stand Against Bullying Through Arts“ partnerių susitikimas, kuriame kartu su Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos mokytojais mokymuose dalyvavo partneriai iš Ispanijos, Graikijos, Rumunijos (dviejų organizacijų) ir Bulgarijos.
Šiuose mokymai buvome supažindinti su įvairiomis patyčių apraiškomis bei mokomi meno metodų, kurie padėtų mažinti patyčias tiek mokyklose, tiek visuomenėje.
 Dirbdami tarptautinėse grupėse mokėmės naudoti Forumo, Statulų, Laikraščių, Nematomą (pas mus labiau žinomą „Slaptos kameros“ pavadinimu) teatrus, kūrėme trafaretinį grafiti, kurį palikome mus priėmusioje mokykloje. Netrukus bent vieną iš šių metodų panaudosime ir savo gimnazijoje.
Daugiau informacijos apie projektą galima rasti projekto interneto svetainėje https://ka2sabta.wordpress.com
Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai,  programą „Erasmus+“ Rumunijoje administruoja Nacionalinė Bendrijos švietimo ir profesinio mokymo programų agentūra. Pateikiama informacija atspindi tik mano asmeninį požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.
Stasys Baubkus
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui,