MOKSLO METŲ UŽBAIGIMAS

2016 05 31Gegužės 31 dieną priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo 1-4 ir pagrindinio ugdymo 5 klasių mokiniai su klasių vadovais į gimnaziją, kartu su savo tėveliais, susirinko sportiškai nusiteikę. Po pradinio ugdymo 4 klasių mokiniams įteiktų pradinio išsilavinimo pažymėjimų  ir padėkų už labai gerą mokymąsi ir pamokų lankymą, visi išvykome į Kelpšaičių parką.

Įgyvendinant  „Sveikatiados“  projektą „Tėvų vaikystės žaidimai“, Kelpšaičių parke mokiniai buvo supažindinti ir pakviesti žaisti tėvų vaikystės žaidimus – „Skelbiu karą“, „Ali Baba“, „Akla višta“, „Klasė“ ir kitus. Mokiniai visi įsijungė į žaidimus ir aktyviai juose dalyvavo.

Po žaidimų mokiniai kartu su tėvais buvo pakviesti sudalyvauti šeimų estafetėse. Estafetėse dalyvavo vaikai su savo tėčiu ir mama, arba bent su vienu iš jų. Komandų dalyviai turėjo šokinėti, pereiti per tiltelius, šokinėti su maišais ir pagal spalvas surinkti lėkšteles. Šeimynos energingai įsijungė į estafetes, todėl išrinkti pačią greičiausią šeimyną buvo labai sudėtinga. Todėl buvo nuspręsta, kad nugalėjo draugystė. Visos komandos buvo apdovanotos prizais, mokiniai saldžiaisiais prizais.

Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo pakviesti valgyti košės ir atsigaivinti arbata. Po varžybų jau pavargę ir išalkę visi dalyviai gardžiai gamtoje valgė košę, ir pavargę, bet pasikrovę teigiamų emocijų ir pasportavę laimingi grįžo namo.

Dalia Norkienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui