gimnazija

Naujienos

„Golas 2016“ varžybos

2016 05 23

Šiais metais šios varžybos mūsų mokyklos mokiniams, gimusiems 2000-2003 m., buvo sėkmingos.  Nesunkiai įveikusios Žadeikių, Kvėdarnos ir Šilalės komandas laukuviškės futbolininkės užėmė pirmą vietą rajone ir pateko į zonines futbolo varžybas, kurios vyko Tauragėje.

Zoninės varžybos buvo labai azartiškos ir įdomios. Komandos buvo vienodo pajėgumo, todėl rezultatas paaiškėjo tik paskutinę minutę. Jurbarko komandai pralaimėjome rezultatu 0:1. Nesėkmingai žaidėme ir su Tauragės komanda: po baudinių serijos pralaimėjome 2:1.

Nepaisant pralaimėjimo mes džiaugėmės gražiu mūsų komandos žaidimu, gavome daug dovanų. Geriausias komandos žaidėjas Augustas Petrauskas apdovanotas taure. Kamilė Jurkevičiūtė buvo išrinkta geriausia viso turnyro žaidėja, ji taip pat apdovanota taure. Mūsų komanda, laimėjusi Tauragės zonos futbolo varžybose trečiąją vietą, gavo medalius, taurę, žymėjimo lėkšteles ir daug porcijų ledų.

Įgijome daug patirties, kitais metais ruošimės dar labiau, nes turime tikslą patekti į finalą.